ترجمه مقالات ISI

در این قسمت قصد داریم تا درباره یکی از خدمات گروه ایران مترجم یعنی ترجمه مقالات ISI توضیحاتی به شما مشتریان عزیز و محترم بدهیم.

مطمئناً ترجمه یک مقاله ISI باید توسط مترجمی متخصص و با سابقه نگارش صورت بگیرد. زیرا مترجم مورد نظر باید با اصطلاحات مربوط به زمینه تحقیقی مقاله آشنایی داشته و با مفاهیم مقاله مورد نظر به خوبی آشنا باشد. قطعا در ترجمه مقالات ISI و مقالات علمی باید علاوه بر ترجمه درست لغات تخصصی، مفاهیم علمی درون مقاله به درستی و به بهترین نحو انتقال یابند و این کار فقط از مترجمانی برمی آید که درک درستی از آن زمینه علمی و تحقیقی داشته باشند. وگرنه ترجمه مقاله ISI کیفیت مطلوبی نخواهد داشت. بر این اساس گروه ایران مترجم برای شما مشتریان عزیز و محترم این امکان را فراهم کرده که با اطمینان خاطر از ترجمه‌ای علمی و دقیق از مقاله فارسی نگارش شده، کار ترجمه فارسی به انگلیسی و یا انگلیسی به فارسی آن را به مترجمی با سابقه در زمینه تحقیقی خود، بسپارید.

Untitled-1

ترجمه مقالات ISI در دو بخش انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی توسط مترجمان متخصص و خبره گروه ایران مترجم انجام می شود .

در برگردان مقالات انگلیسی به فارسی سرعت تحویل مقاله به مشتری بسیار بالا بوده و با توجه به تسلط بالای مترجمین گروه ایران مترجم در این بخش، برگردان مقالات IsI به صورت تخصصی و با در نظر گرفتن تخفیف ویژه دانشجویی ارائه می شود .

ترجمه های تخصصی به صورت تایپ شده و ویرایش شده و به بهترین نحو ممکن به مشتریان عزیز تحویل داده می شود.

در برگردان مقالات ISI منابع ترجمه نمی شود زیرا نیازی به ترجمه نام اشخاص و یا کتب نبوده و صرفا به صورت رسم الخط انگلیسی وارد متن فارسی می شوند .

در برگردان فارسی به انگلیسی تمامی محتوا برگردان خواهد شد زیرا در ترجمه انگلیسی به فارسی با این پیش فرض که خواننده مقاله مورد نظر فارسی زبان بوده و با زبان انگلیسی آشنایی دارد بنابراین، می تواند منابع و اسامی خاص انگلیسی را بخواند.

اما خواننده متن زمانی که صرفا به زبان انگلیسی تسلط دارد، عملا قادر به درک زبان فارسی نبوده و باید  تمامی متن از جمله اشکال ، نمودارها ، فرمول ها و اعداد و منابع ، همگی به زبان انگلیسی و رسم الخط انگلیسی ارائه گردد تا خواننده متن که فردی خارجی / با زبان مادری انگلیسی و یا … می باشد بتواند به صورت کامل نسبت به موضوع و مفاهیم ارائه شده در مقاله فارسی احاطه یابد .

منبع: مترجم۲۴ و ترجمه قلم طلایی

جهت ثبت سفارش ترجمه مقالات ISI، به صفحه سفارش ترجمه مراجعه نمایید.

Translation Order Translation Jobs