درباره ایران مترجم

گروه ایران مترجم، متشکل از مترجمین و ویراستاران برتر فارغ التحصیل دانشگاهی در رشته ترجمه با مدرک کارشناسی و ارشد ترجمه، کار خود را در زمینه ترجمه و ویرایش متون مختلف از سال ۱۳۸۸  آغاز نمود. این گروه پس از چند سال فعالیت و کار در حوزه های مختلف ترجمه و ویرایش متون مختلف و دریافت صدها سفارش و تقاضای همکاری و کسب تجربه لازم، اکنون به صورت کاملا تخصصی در حوزه ترجمه متون، آماده خدمت رسانی به تمامی متخصصان دانشگاهی و جویندگان دانش می باشد. این گروه کیفیت و سرعت را بعنوان مهم ترین اصل خود در نظر گرفته و ترجمه ای را به مشتریان و کاربران محترم خود ارائه می کند که کیفیت آن کاملاً قابل قبول و در سطح بسیار بالایی باشد. بدین ترتیب ارائه خدمات ویرایش و ترجمه با کیفیت نامناسب در دستور کار این گروه قرار ندارد.

خدمات گروه ایران مترجم:

خدمات این گروه شامل ترجمه و‌ ویرایش انواع متون و مقالات شما اعم از مقالات دانشگاهی،پایان نامه ها، مقالات تحقیقاتی و… می باشد ،همچنین خدمات گروه ایران مترجم به صورت کاملاً هوشمند و اینترنتی می باشد و متن دریافت شده پس از عبور از چهار مرحله بررسی اولیه و تایید سفارش، ترجمه، ویرایش و نمونه خوانی با کیفیتی متفاوت از آنچه تا کنون دیده اید به شما ارائه می گردد.

اهداف گروه ایران مترجم:

هدف اصلی گروه ایران مترجم ارائه ی خدمات ترجمه و ویرایش تخصصی به مشتری می باشد و در راستای این امر تلاش می کند تا سرعت و کیفیت بالا همراه با هزینه ی مناسب به همراه ارائه ی بهترین خدمات برای مشتریان و کاربران عزیز و محترم به ارمغان بیاورد.

پشتیبانی و گارانتی خدمات: 

گروه ایران مترجم با توجه به توانایی خود در ارائه خدمات ترجمه به سفارش ترجمه شما، تضمین با گارانتی ۲۴ ساعت (شامل همه ترجمه ها)، گارانتی ۴۸ ساعت (تضمین طلایی) و گارانتی ۷ روزه (تضمین ویژه) می دهد، این خدمات بدون اینکه در هزینه سفارش ترجمه مبلغی اضافه محاسبه می گردد.

درباره ی مترجمان و ویراستاران گروه ایران مترجم: 

مترجمان و ویراستاران این گروه از فیلتر و ملاک هایی که توسط مدیریت گروه تعیین شده است مانند داشتن حداقل سابقه ی کار دو ساله و داشتن معدل کارشناسی بالا و قبول شدن در آزمون های این مجموعه … ، عبور کرده اند و از لحاظ کیفیت کار در بالاترین سطح ممکن قرار دارند.

گروه ایران مترجم به هیچ موسسه ای وابسته نیست و از گروهی مستقل از ویراستاران، مترجمان، فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد ترجمه تشکیل شده است.