واحد سفارشات

بازدیدکنندۀ و کاربر گرامی،

شما کاربران محترم می توانید جهت پیگیری سفارشات خود، اطلاع از روند انجام ترجمه و ویرایش و زمان تحویل سفارش،  در ساعات اداری گروه ایران مترجم  (صبح ها ۱۴-۸ و بعد از ظهر ها ۲۲-۱۶) از طریق شماره  ۰۹۳۰۸۷۶۷۷۱۰ و یا در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم زیر با مسئول بخش سفارشات در ارتباط باشید.

download

گروه ایران مترجم قابلیت پیگیری سفارشات شما کاربران و مشتریان عزیز و محترم را به مجموعه خدمات خویش اضافه کرده است تا شما کاربران ارجمند بتوانید از این طریق سفارشات خود را پیگیری کنید.همکاران ما در این بخش به سوالات و درخواست های شما بخوبی پاسخ می دهند

گروه ایران مترجم تعهد دارد تمامی تلاش خود را به کار گیرد تا سفارشات مورد نظر را با بهترین کیفیت در زمان اعلام شده ترجمه یا ویرایش کرده و در اختیار مشتری قرار دهد.

برای پیگیری وضعیت و اطلاع از روند انجام ترجمه و ویرایش متن خود ، پس از ثبت نهایی سفارش ، وضعیت درخواست در بخش مربوطه اعلام می گردد. در صورتی که به اینترنت دسترسی ندارید و می خواهید گزارشاتی را در زمینه وضعیت ترجمه مطالبتان می باشید کافیست شماره فاکتور درخواست تان را به یکی از شماره های همراه اعلام شده SMS نمایید تا همکاران مستقر در مرکز ترجمه سریعا نسبت به ارسال گزارش در خصوص وضعیت درخواست تان اقدام نمایند. در بعضی از درخواست ها، با توجه به مقدار زیاد پروژه، کاربران می خواهند تا گزارشات وضعیت سفارشات آن ها به صورت دوره ای برای آن ها ارسال گردد. گروه ایران مترجم این خواسته ی مشتریان را برآورده کرده و گزارشات را در صورت تمایل به شکل دوره ای و از طریق پیامک و یا ایمیل برای آن ها ارسال می کند.

برای سفارشات عمده و زیاد مانند شفارشات ترجمه و ویرایش کتاب ها می بایست با این بخش ارتباط برقرار کنید و همچین از این طریق می توانید نسبت به بستن قرارداد نیز اقدام کنید.

در صورتی که ترجمه متن یا مقاله ی مورد نظر را سریع تر و زودتدر صورت عدم رضایت مشتری از ترجمه دریافتی، وی می تواند حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از زمان تحویل اعلام شده اولیه،  تقاضای خود را جهت بازبینی مجدد از طریق تماس با واحد کنترل کیفیت و یا ایمیل به گروه اعلام نماید و گروه ترجمه نیز موظف به بازبینی و ویرایش مجدد می باشد.

ر از زمانی که توسط مرکز اعلام شده در فاکتور ترجمه نیاز دارید خواهشمند  هستیم از طریق یکی از راه های ارتباطی اعلام شده، زمان مورد نظر جهت دریافت ترجمه را اعلام نمایید. همچنین می توانید جهت منصرف شدن از سفارش خود با این بخش تماس گرفته و درخواست خود را مبنی بر منصرف شدن از سفارش خود اعلام کنید.

[contact-form-7 404 "Not Found"]