کنترل کیفیت

بدلیل هدف اصلی گروه ایران مترجم یعنی رضایت مشتری و کاربران محترم، کنترل کیفیت یکی از مهمترین قوانین این گروه می باشد و برای تضمین کیفیت ترجمه های انجام شده ما سعی داریم تا اصول زیر را رعایت کنیم:

۱-کلیه ترجمه ها باید توسط مترجمان آشنا به رشته تخصصی انجام شود.

۲- از کتب واژگان تخصصی هر رشته در حین ترجمه استفاده می شود.

۳-هر پروژه ترجمه دارای یک مدیر پروژه است که تسلط کامل زبانی دارد و مسئولیت کنترل کیفیت را بر عهده دارد.

۴- ترجمه در این سیستم حتما توسط یک مترجم دوم بجز مدیر پروژه نمونه خوانی می شود.

۵- ترجمه انجام شده تا ۲۴ ساعت دارای پشتیبانی و گارانتی می باشد.

Quality Control

Quality Control

چرا باید کنترل کیفیت انجام شود.

اخلاق حرفه ای ترجمه بعنوان یک اصل مورد پذیرش هر شخص مترجم یا گروه ترجمه ایجاب می کند خدمات ارائه شده در زمینه ترجمه بهترین کیفیت، بالاترین میزان حفظ امانت و شیواترین بیان را داشته باشد. از این منظر اعضای گروه ایران مترجم پس از چند سال فعالیت در حوزه خدمات ترجمه، با فراهم کردن گروهی از بهترین مترجمین و ویراستاران با سابقه چندین سال فعالیت و انتخاب  ترجمه متون تخصصی بعنوان زمینه فعالیت خود تلاش کرده اند هر چه بیشتر در رسیدن به این اصل مهم ارائه خدمات ترجمه  با کیفیت تضمینی نائل شوند.

 

شما می توانید هر گونه مشکل و ایرادی در زمینه و رابطه با کنترل کیفیت ترجمه دریافت شده را می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱۴ از طریق تماس با شماره ۰۹۳۰۸۷۶۷۷۳۳  و یا در هر ساعت و در هر زمان از شبانه روز از طریق فرمی که در پایین صفحه گذاشته شده است با مسئول بخش کیفیت ما در میان بگذارید، اگر کیفیت ترجمه توسط مشتریان و کاربران محترم مورد ایراد قرار بگیرد، ترجمه ی انجام شده نمونه خوانی مجدد شده و حتی در صورت نیاز ترجمه دوباره خواهد شد. این کار برای این است که ما معتقدیم شما باید متن ترجمه شده ای را دریافت کنید که تمام انتظارات و توقعات شما را برآورده نماید.

امید، تلاش و تعهد اعضای گروه ایران مترجم و همکاران آن ارائه خدمات ترجمه ای با کیفیت بسیار بالا و ترویج این تفکر درست خواهد بود که وظیفه مترجم چیزی جز ارائه ترجمه ای امانت دار، شیوا و روان نیست. سیاست گروه بر آن است که به مشتریان خاصی ارائه خدمات کند که به کیفیت ویژه ترجمه و شیوایی زبانی آن اهمیت می دهند و دریافت خدمات ترجمه برتر را حق مسلم خود می دانند.