مراکز مراجعه حضوری و سفارش ترجمه

بازدیدکننده و کاربر گرامی،

مشتریان و کاربران محترم و گرامی، در حالی که تمام خدمات گروه ایران مترجم اعم از ترجمه و ویرایش انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون و مقالات دانشگاهی و عمومی به صورت کاملا آنلاین و اینترنتی صورت می گیرد و نیازی به مراجعه حضوری نیست، باز هم در صورت نیاز به مراجعه حضوری می توانید به نمایندگی های ما مراجعه کنید.

به خاطر این که بعضی از کاربران به دلایلی نمی توانند به صورت غیر حضوری سفارشات خود را ارسال کنند و یا می خواهند درباره ی سفارشات عمده، تنظیم قرارداد و حتی ترجمه ی سایت گفتگو ی حضوری انجام دهند ما نمایندگانی را در سطح شهر در اختیار داریم که می توانید برای مراجعه حضوری به آنها مراجعه کنید. همچنین در صورت وجود هر مشکلی درباره ترجمه ی دریافت شده می توانید با قسمت پشتیبانی تماس گرفته و یا به صورت حضوری مراجعه کنید

نمایندگان ما در نمایندگی ها به درخواست های شما درباره ی سفارش ترجمه های عمده و یا شخصی به خوبی پاسخ می دهند. در صورت عدم پاسخ گویی و یا عدم پاسخ گویی رضایت بخش می توانید با شماره ی ۰۹۳۰۸۷۶۷۷۳۳ تماس گرفته و به ما اطلاع دهید.

در صورت تمایل، جهت مراجعه حضوری و گفتگو درباره سفارشات عمده ترجمه، تنظیم قرارداد ترجمه کتاب و یا وب سایت خود، می توانید با هماهنگی قبلی در نزدیکترین محل با نمایندگان ما ملاقات کنید:

  • واحد شماره ۱ ( غرب) : بلوار وکیل آباد، بلوار هاشمیه، نبش  میدان سوم هاشمیه
  • واحد شماره ۲ (شرق) : خیابان دانشگاه، مقابل خیابان اسرار
  • واحد شماره ۳ (مرکز) : بلوار سجاد، خیابان  فرهاد، فرهاد ۲۵

نکته مهم: جهت مراجعه حضوری، لازم است هماهنگی قبلی از طریق ارسال پیامک و یا تماس تلفنی با شماره ۰۹۳۰۸۷۶۷۷۳۳  و یا از طریق ارسال ایمیل به آدرس manager@iranmortarjem.com  صورت گیرد.

تذکر : گروه ایران مترجم تنها در قبال سفارشاتی متعهد خواهد بود که مشخصات سفارش دهنده و شماره سفارش آن در پورتال کابران ثبت شده باشد و هر گونه توافقی بدون داشتن ID سفارش و مشتری فاقد اعتبار است.

جهت ثبت نام کلیک کنید

گروه ایران مترجم آماده ی ارائه ی خدمات تخصصی ترجمه و ویرایش توسط مترجمان و ویراستاران متخصص و خبره به شماکاربران عزیز و محترم چه به صورت حضوری و چه به صورت غیر حضوری می باشد.

شما می توانید سفارشات خود را به ما بدهید تا ما آن ها را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت ترجمه و ویرایش کنیم و به شما مشتریان و کاربران محترم تحویل دهیم.

  همچنین تمام سفارشات دریافت شده از سوی گروه ایران مترجم دارای پشتیبانی و گارانتی ۲۴ ساعته بوده و دیگر لازم نیست نگران مشکلات پس از تحویل ترجمه باشید

 

Translation Order Translation Jobs