استخدام مترجم و ویراستار

اگر تسلط زیاد و بالایی بر روی زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری دارید و تمایل دارید تا به عنوان مترجم و یا ویراستار در گروه یا موسسه ای کار کنید می توانید با گروه ایران مترجم همکاری کرده و از تخصص خود استفاده کنید.

گروه ایران مترجم به جهت گسترش این موسسه از میان متخصصان دانشگاهی رشته ی مترجمی و ویراستاری دارای کارشناسی ارشد و دکتری جهت عضویت در این گروه اینترنتی دعوت می کند. پیشنهاد می شود در صورتیکه دارای مدرک کارشناسی ترجمه با معدل بالای ۱۶ و کارشناسی ارشد ترجمه با معدل بالای ۱۵ و یا دارای مدرک کارشناسی و یا ارشد در سایر رشته ها و حداقل یک سال سابقه ترجمه هستید بعنوان مترجم و در صورتیکه دارای مدرک کارشناسی ارشد و یا دانشجوی  دکتری  با حداقل ۲ سال سابقه ترجمه در رشته تخصصی خود هستید، بعنوان ویراستار عضو شوید.

114

شرایط استخدام

گفتنی است هیچگونه محدودیت سنی و جغرافیایی برای همکاری با این مرکز وجود نداشته و مترجمین همکار می توانند با داشتن یک دستگاه رایانه و اتصال اینترنت پرسرعت و حداقل دو سال سابغه ی کار از سراسر کشور با این مرکز همکاری نمایند. همکاری به صورت غیرحضوری و پروژه ای بوده و تسویه حساب مالی طبق شرایط و ضوابط همکاری انجام خواهد گردید. در ضمن رعایت قوانین و اصول سایت، پایبندی به اصول اخلاقی و حفظ منافع این موسسه،عدم انتشار فایل های ترجمه و رعایت قانون حمایت از حقوق مولف، آشنایی کامل با نرم افزار های word و pdf برای نگارش صحیح جملات و عبارات و توانایی معادل یابی اصطلاحات تخصصی از شرایط استخدام این موسسه می باشد.

تاثیر سرعت در استخدام مترجم

مشتری نیاز به سرعت بالا در تحویل سفارش خود دارد و سرعت بالا در تحویل سفارشات تاثیر زیادی در جذب مشتری نیز دارد، بنابراین گروه ایران مترجم نیز به منظور پاسخگویی مناسب در تلاش است تا سرعت تحویل ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی را افزایش دهد. یکی از پارامترهای موثر در استخدام مترجم، سرعت مترجم در ترجمه یک متن از انگلیسی به فارسی یا ترجمه از فارسی به انگلیسی می باشد. حق الزحمه خدمات ترجمه فوری بسیار مناسب بوده و صرفا در صورتی این حق الزحمه منصفانه خواهد بود، که مترجم از تسلط کافی برخوردار باشد و ترجمه را به صورت تخصصی و روان ارائه نماید.

تقاضای همکاری شما در پایان هر ماه بررسی و در صورت داشتن صلاحیت لازم به شما اطلاع رسانی خواهد شد. مراحل پذیرش عضویت شرکت در آزمون ترجمه، همکاری موقت و در نهایت عضویت می باشد.

جهت ارسال درخواست همکاری در ایران مترجم از طریق بخش عضویت اقدام نمایید.

Translation Order Translation Jobs