پرسش و پاسخ

دراین بخش ما سعی کردیم تا به اکثر پرسش های متداول شما در مورد سفارش ترجمه پاسخ دهیم.

۱- چگونه سفارشات خود را به صورت آنلاین به ما تحویل می دهید؟

پاسخ: برای سفارش ترجمه به این صفحه مراجعه کنید.

۲- مراحل ترجمه به چه صورت است؟

پاسخ: خدمات گروه ایران مترجم به صورت کاملاً هوشمند و آنلاین بوده و ترجمه دریافتی پس از عبور از ۴ مرحله بررسی و تایید سفارش، ترجمه، ویرایش و نمونه خوانی در کوتاه ترین زمان ممکن همراه با کیفیتی متفاوت از آنچه تا کنون دیده اید به شما ارائه می گردد.

۳- مزیت های سفارش آنلاین ترجمه  چیست؟

پاسخ: اولین مزیت سفارش آنلاین ترجمه عدم نیاز به مراجعه ی حضوری و صرف هزینه های رفت و آمد، زیرا شما می توانید از طریق ایمیل یا تلفن همراه با ما ارتباط برقرار کنید و این کار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ها می شود.

۴- ما چه خدمات ترجمه را ارائه می دهیم؟

پاسخ: خدمات ترجمه ویژه  گروه ایران مترجم در زمینه ترجمه متن و ویرایش و بازخوانی حرفه ای و همچنین با تضمین جلب رضایت مشتری به شکل تخصصی در حوزه ترجمه متون علوم انسانی، علوم مهندسی، علوم پزشکی و علوم پایه می باشد

۵- هزینه های ترجمه چگونه محاسبه می شود؟

پاسخ: برای آگاهی از نرخ و زمان ترجمه می توانید اینجا را کلیک کنید

۶- انجام یافتن سفارش را چگونه به شما اطلاع می دهیم؟

پس از آماده شدن سفارش، مراتب از طریق پست الکترونیک و پیام کوتاه به اطلاع خواهد رسید تا نسبت به دریافت فایل ترجمه خود که بصورت تایپ شده است، اقدام نمایید.

۹- چگونه می توانید به عنوان مترجم یا ویراستار با ما همکاری کنید؟

پاسخ:اگر تسلط زیاد و بالایی بر روی زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری دارید و تمایل دارید تا به عنوان مترجم و یا ویراستار در گروه یا موسسه ای کار کنید می توانید با گروه ایران مترجم همکاری کرده و از تخصص خود استفاده کنید. جهت ارسال درخواست همکاری در ایران مترجم از طریق بخش عضویت اقدام نمایید.

۱۰- چگونه می توان مترجم دلخواه را انتخاب کرد؟

با ارسال ایمیل یا تماس با ما می توانید درخواست خود را مبنی بر انجام سفارش توسط مترجم مورد نظر انجام دهید.

اگر پاسخ پرسش خود را در میان پرسش های بالا پیدا نکردید، می توانید هر گونه سوال خود را در رابطه با روند ترجمه و همچنین سایر خدمات این گروه از طریق صفحه تماس با ما بپرسید. پاسخ سوال شما حداکثر  پس از ۱۲ ساعت، به ایمیل شما فرستاده خواهد شد.

 

Translation Order Translation Jobs