درباره ایران مترجم

گروه ایران مترجم، متشکل از مترجمین و ویراستاران برتر فارغ التحصیل دانشگاهی در رشته ترجمه با مدرک کارشناسی، ارشد و دکتری خدمات خود را در زمینه ترجمه و ویرایش متون مختلف از سال ۱۳۸۸  آغاز نموده است. این گروه پس از چند سال فعالیت و کار در حوزه های مختلف ترجمه و ویرایش متون مختلف و دریافت صدها سفارش و تقاضای همکاری و کسب تجربه لازم، اکنون به صورت کاملا تخصصی در حوزه ترجمه متون، آماده خدمت رسانی به تمامی متخصصان دانشگاهی و جویندگان دانش می باشد. این گروه کیفیت و سرعت را بعنوان مهم ترین اصل خود در نظر گرفته و ترجمه ای را به مشتریان و کاربران محترم خود ارائه می کند که کیفیت آن کاملاً قابل قبول و در سطح بسیار بالایی باشد. بدین ترتیب ارائه خدمات ویرایش و ترجمه با کیفیت نامناسب در دستور کار این گروه قرار ندارد.

اکنون با افزوده شدن دارالترجمه رسمی ۹۱۱، این وب سایت تخصصی ترجمه آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی با کیفیت تضمینی به متقاضیان و بازدیدکنندگان محترم می باشد.

خدمات گروه ایران مترجم:

خدمات این گروه شامل ترجمه و‌ ویرایش انواع متون و مقالات شما اعم از مقالات دانشگاهی،پایان نامه ها، مقالات تحقیقاتی و… می باشد ،همچنین خدمات گروه ایران مترجم به صورت کاملاً هوشمند و اینترنتی می باشد و متن دریافت شده پس از عبور از چهار مرحله بررسی اولیه و تایید سفارش، ترجمه، ویرایش و نمونه خوانی با کیفیتی متفاوت از آنچه تا کنون دیده اید به شما ارائه می گردد.

اهداف گروه ایران مترجم:

هدف اصلی گروه ایران مترجم ارائه ی خدمات ترجمه و ویرایش تخصصی به مشتری می باشد و در راستای این امر تلاش می کند تا سرعت و کیفیت بالا همراه با هزینه ی مناسب به همراه ارائه ی بهترین خدمات برای مشتریان و کاربران عزیز و محترم به ارمغان بیاورد.

پشتیبانی و گارانتی خدمات: 

گروه ایران مترجم با توجه به توانایی خود در ارائه خدمات ترجمه به سفارش ترجمه شما، تضمین با گارانتی ۲۴ ساعت (شامل همه ترجمه ها)، گارانتی ۴۸ ساعت (تضمین طلایی) و گارانتی ۷ روزه (تضمین ویژه) می دهد، این خدمات بدون اینکه در هزینه سفارش ترجمه مبلغی اضافه محاسبه می گردد.

درباره ی مترجمان و ویراستاران گروه ایران مترجم: 

مترجمان و ویراستاران این گروه از فیلتر و ملاک هایی که توسط مدیریت گروه تعیین شده است مانند داشتن حداقل سابقه ی کار دو ساله و داشتن معدل کارشناسی بالا و قبول شدن در آزمون های این مجموعه … ، عبور کرده اند و از لحاظ کیفیت کار در بالاترین سطح ممکن قرار دارند.

گروه ایران مترجم گروهی متخصص است که از ویراستاران، مترجمان و فارغ التحصیلان دارای کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ترجمه تشکیل شده است.

Translation Order Translation Jobs