تماس با ما

موسسه ایران مترجم بصورت شبانه روزی فعالیت می کندو همیشه آماده ی پاسخ گویی به مکاتبات و سوالات پرسیده شده توسط شما کاربران عزیز و محترم در کمترین زمان ممکن می باشد. سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را در تمام زمینه های مرتبط با ارائه ی خدمات ما را از طریق این بخش ارسال کنید.

جهت تماس با گروه ایران مترجم می توانید از طریق ارسال پیامک، ارسال ایمیل، تکمیل فرم بخش تماس با ما و یا برقراری تماس تلفنی ، اقدام نمایید. وب سایت ایران مترجم همه روزه به جز روز های جمعه و ایام تعطیلی رسمی آماده ی پاسخ گویی و خدمت رسانی به شما مشتریان و کاربران عزیز و محترم می باشد. مراجعه حضوری صرفا در دفاتر اعلامی موسسه ترجمه امکان پذیر می باشد .

راهنما:

۱- ابتدا فیلد های الزامی را تکمیل کنید.

۲- سپس واحدی را که می خواهید به در خواست شما پاسخ دهند را انتخاب نمایید.

۳- پیام خود را بنویسید.

۴- گزینه ی ارسال را کلیک نمایید.

اطلاعات تماس

درج اطلاعات کامل تماس با موسسه الزامی می باشد . گروه ایران مترجم در تلاش است تا آسان ترین و سریع ترین شیوه های برقراری ارتباط را پیشنهاد نماید . هدف طرح سریع موارد و رسیدگی به درخواست های واصله می باشد .

برای پیگیری وضعیت ترجمه و ویرایش متن خود ، پس از ثبت نهایی سفارش ، وضعیت درخواست در بخش مربوطه اعلام می گردد. در صورتی که به اینترنت دسترسی ندارید و می خواهید گزارشاتی را در زمینه وضعیت ترجمه مطالبتان می باشید کافیست شماره فاکتور درخواست تان را به یکی از شماره های همراه اعلام شده SMS نمایید تا همکاران مستقر در مرکز ترجمه سریعا نسبت به ارسال گزارش در خصوص وضعیت درخواست تان اقدام نمایند .

در صورتی که ترجمه متن مورد نظر را سریع تر از زمانی که توسط مرکز اعلام شده در فاکتور ترجمه نیاز دارید خواهشمند  هستیم از طریق یکی از راه های ارتباطی اعلام شده، زمان مورد نظر جهت دریافت ترجمه را اعلام نمایید.

 

شما  می توانید برای دریافت نمونه کار های بیشتر، راهنمایی در زمینه سفارش تر جمه و یا ویرایش، راهنمایی در زمینه ی ارسال در خواست و پرسیدن سوال خود از طریق ایمیل orders@iranmotarjem.com و یا شماره همراه ۰۹۳۰۸۷۶۷۷۱۰ با ما در تماس باشید.

پس از دریافت پیام شما توسط ما، واحد مربوطه به سرغت سوال و درخواست شما را بررسی کرده و پاسخ را از طریق ایمیل ارسال می کند. در تکمیل فرم تماس با ما ، در صورتی که نیاز به ضمیمه نمودن فایل باشد می توانید فایل مورد نظرتان را ارسال نمایید .

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

واحد مورد نظر

پیام شما