تماس با ما

گروه ایران مترجم بصورت شبانه روزی فعالیت می کندو همیشه آماده ی پاسخ گویی به مکاتبات و سوالات پرسیده شده توسط شما کاربران عزیز و محترم در کمترین زمان ممکن می باشد. سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را در تمام زمینه های مرتبط با ارائه ی خدمات ما را از طریق این بخش ارسال کنید.

جهت تماس با گروه ایران مترجم می توانید از طریق ارسال پیامک، ارسال ایمیل، تکمیل فرم بخش تماس با ما و یا برقراری تماس تلفنی ، اقدام نمایید. وب سایت ایران مترجم همه روزه به جز روز های جمعه و ایام تعطیلی رسمی آماده ی پاسخ گویی و خدمت رسانی به شما مشتریان و کاربران عزیز و محترم می باشد. مراجعه حضوری صرفا در دفاتر اعلامی موسسه ترجمه امکان پذیر می باشد .

راهنما:

۱- ابتدا فیلد های الزامی را تکمیل کنید.

۲- سپس واحدی را که می خواهید به در خواست شما پاسخ دهند را انتخاب نمایید.

۳- پیام خود را بنویسید.

۴- گزینه ی ارسال را کلیک نمایید.

اطلاعات تماس

گروه ایران مترجم در تلاش است تا آسان ترین و سریع ترین شیوه های برقراری ارتباط را پیشنهاد نماید.

هدف طرح سریع موارد و رسیدگی به درخواست ها می باشد .

برای پیگیری وضعیت ترجمه و ویرایش متن خود ، پس از ثبت نهایی سفارش، وضعیت درخواست در بخش مربوطه اعلام می گردد. در صورتی که به اینترنت دسترسی ندارید و می خواهید گزارشاتی را در زمینه وضعیت ترجمه مطالبتان می باشید کافیست شماره فاکتور درخواست تان را به شماره ما ارسال کنید تا همکاران مستقر در مرکز ترجمه سریعا نسبت به ارسال گزارش در خصوص وضعیت درخواست تان اقدام نمایند .

در صورتی که ترجمه متن مورد نظر را سریع تر از زمانی که توسط مرکز اعلام شده در فاکتور ترجمه نیاز دارید خواهشمند  هستیم از طریق یکی از راه های ارتباطی اعلام شده، زمان مورد نظر جهت دریافت ترجمه را اعلام نمایید.

شما  می توانید برای دریافت نمونه کار های بیشتر، راهنمایی در زمینه سفارش تر جمه و یا ویرایش، راهنمایی در زمینه ی ارسال در خواست و پرسیدن سوال خود از طریق ایمیل irmotarjem@gmail.com و شماره تماس ۰۵۱۳۷۶۷۹۹۱۱ و یا پشتیبانی (تلگرام) ما در تماس باشید.

در صورت تمایل به مشاوره حضوری جهت پروژه ترجمه، سفارش ترجمه کتاب و یا سفارش ترجمه مقاله می توانید با هماهنگی قبلی با نماینده وب سایت ایران مترجم به آدرس چهارراه فلسطین، پلاک ۵ (دارالترجمه رسمی ۹۱۱) ملاقات نمایید.

پس از دریافت پیام شما توسط ما، واحد مربوطه به سرعت سوال و درخواست شما را بررسی کرده و پاسخ را از طریق ایمیل ارسال می کند. در تکمیل فرم تماس با ما ، در صورتی که نیاز به ضمیمه نمودن فایل باشد می توانید فایل مورد نظرتان را ارسال نمایید .

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

واحد مورد نظر

پیام شما

Translation Order Translation Jobs